3 قانون لباس زیر برای واژن سالم

کتاب راهنمای شلوار شما برای تمیز کردن ، پوشیدن و زندگی.

در Pinterest به اشتراک بگذارید
اگر از طریق پیوندی در این صفحه چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. چگونه این کار می کند
آیا تا به حال با خود فکر می کنید ، "آیا من این کار را انجام داده ام که لباس زیر اشتباه است؟" ممکن است بخشی از برنامه روزمره ما باشد ، اما این چیزی نیست که یک فرد معمولی از آن چیز زیادی می داند.

مانند ، آیا می دانید پارچه های خاصی وجود دارند که برای شما سالم تر هستند یا در موارد معینی که رفتن کماندو بهتر است یا اینکه تاریخ انقضا برای لباس زیر وجود دارد؟

این قوانین لباس ناگفته می تواند بر سلامت واژن شما تأثیر بگذارد - و بسته به سبک ، حتی می تواند بر روحیه شما تأثیر بگذارد!

بنابراین ما تحقیقات زیادی انجام دادیم ، از طریق چندین مطالعه بهداشتی در مورد حفره ها حفر شدیم ، و با OB-GYN برای جمع آوری هشت قانون لباس زیر صحبت کردیم تا زندگی کنند. 

1. به طور کلی ، پارچه های طبیعی را انتخاب کنید - به طور خاص پنبه
شاید قبلاً این را شنیده باشید ، اما با وجود همه سبک های زیبا در پارچه های متنوع در خارج ، باز هم ارزش گفتن دارد: پنبه بهترین پارچه لباس زیر است.

ولو: یک ناحیه بسیار حساس و لطیف است ، شبیه به لب های صورت شما. دکتر آلیسه کلی-جونز ، OB-GYN دارای گواهی هیئت مدیره ، توضیح می دهد.

طراحی شده توسط پروژه Rubicon
و ساده ترین پارچه ملایم برای لمس پوست شما؟ بله ، پنبه همچنین تنفس و جاذب است ، که می تواند به جلوگیری از عفونت های مخمر کمک کند.

کلی جونز توضیح می دهد: "از آنجا که داشتن ترشحات واژن - شبیه به رطوبت همیشه در دهان شما سالم است - شما می خواهید لباس زیر شما را به آرامی هرگونه رطوبت اضافی جذب کند."

مواد مصنوعی مانند نایلون و اسپندکس اجازه تنفس ناحیه را نمی دهند. درعوض ، آنها گرما و رطوبت را به دام می اندازند و زمین مناسبی برای عفونتهای مخمر ایجاد می کنند.

2. با هدف تغییر لباس زیر هر روز ، حتی اگر می خواهید بیش از یک بار!
به نظر می رسد که معمولاً روزانه یک جفت لباس زیر می پوشیم و سپس آن را در لباسشویی قرار می دهیم تا شسته شود. این ممکن است همیشه لازم نباشد. در انتهای دیگر طیف ، شما نباید فقط به یک جفت در روز احساس کنید.

برخی از پزشکان می گویند در صورت عدم وجود ترشحات و تعریق زیاد ، می توانید از پوشیدن یک جفت لباس زیر دو روز پیاپی دور شوید. اما اگر به دلیل ایجاد ترشحات واژینال احساس ناراحتی کنید ، می توانید بیش از یک بار در روز آنها را تغییر دهید ، زیرا کلی جونز تمام وقت به بیماران خود یادآوری می کند.

او می گوید: "بسیاری از بیماران من از این رطوبت رنج می برند. وی گفت: "من فکر می کنم این سالم ترین رفتار نیست ، زیرا آستر می تواند باعث ایجاد تحریک و تحریک شود. لباس زیر پنبه ای این مشکل را برطرف می کند و بهتر است بیش از یک بار در روز تغییر کند. "

بعد از پوشیدن ، آنها را در چکش بگذارید تا شستشو دهند. برخلاف شلوار جین ، لباس زیر فقط نباید صرفه جویی شود تا در انجام بار خود صرفه جویی کنید.

مشخصات

آخرین جستجو ها